Drop je emailadres en WIN een visreis naar Raiden's Lake t.w.v. €350,-



Wil jij, samen met je vismaat, een GRATIS midweek vissen op Raiden’s Lake van De Karperhoeve? Drop dan hier je emailadres en maak kans op deze prijs van €350,-:

Op 31 oktober wordt de winnaar bekend gemaakt! Deze prijs wordt mogelijke gemaakt dankzij The Carp Specialist. Meer informatie over dit gave runwater check je op hun site:

source aangeboden door karpervijvers.be

22 Comments Leave a comment

  1. Henrie Janssen februari 17, 2019 Subscriber

    Henrie487@hotmail.com

  2. Jaap Dijkhuizen februari 17, 2019 Subscriber

    Jaapdijkhuizenjr@gmail.com

  3. de man februari 17, 2019 Subscriber

    Samcrutzen@outlook.com

  4. royale games februari 17, 2019 Subscriber

    martijnnieuwenhuize@hotmail.com

  5. Xander vandenbogaerde februari 17, 2019 Subscriber

    Ringoclaudine@hotmail.com

  6. KWO Junior team februari 17, 2019 Subscriber

    Jarno

  7. KWO Junior team februari 17, 2019 Subscriber

    Jarnoribbe@gmail.com

  8. The Procrafters februari 17, 2019 Subscriber

    simon.evenepoel@hotmail.com

  9. seb nijland februari 17, 2019 Subscriber

    Seb nijland seb.nijland10@gmail.com

  10. ricardo eelhart februari 17, 2019 Subscriber

    ik zou me graag op willen geven voor die mooie vis reis naar de karper hoeven mij email is ricadoeelhart521@live.nl

  11. PyroTeam NL februari 17, 2019 Subscriber

    peterhofte@hotmail.com

    peter hofte
    17 jaar
    enschede

  12. thomas blikman februari 17, 2019 Subscriber

    Thomasblikman@gmai.com

  13. rick .dinnissen februari 17, 2019 Subscriber

    Jannekedinnissen@live.nl ik zou zooo graag willen winnen, mijn vader en ik zijn echte fanatieke vissers, wij dromen altijd al van een visreis alleen het budget laat het niet toe, dit zou een mooie kans zijn om onze droom te kunnen waar maken

  14. Marco Van der Gugten februari 17, 2019 Subscriber

    Marcovandergugten@icloud.com

  15. justin seitz februari 17, 2019 Subscriber

    Justinseitz03@gmail.com

  16. niels hekkert februari 17, 2019 Subscriber

    Nielshek@gmail.com niels

  17. club de pesca de santa elena ecuador februari 17, 2019 Subscriber

    fabian
    Fabiankootstra7@gmail.com

  18. Skenne Senne februari 17, 2019 Subscriber

    Sgtigchelaar@gmail.com

  19. Adrian Jlb februari 17, 2019 Subscriber

    A.oroowski96@gmail.com

  20. Robert Jansen februari 17, 2019 Subscriber

    Rjansen2000@gmail.com

  21. Bassie Wenn februari 17, 2019 Subscriber

    Bassiewen@gmail.com

  22. kevin dol februari 17, 2019 Subscriber

    Ik kan niet eens mijn email invullen geeft aan dat hij niet bestaat heel raar

Translate »